EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız, konusunda yılların tecrübesine sahip personeliyle evden eve, Türkiye'nin tüm illerine ambalajlı, montajlı, sigortalı taşımacılık konusunda faaliyet göstermektedir.

Tüm ev ve büro eşyası nakliye ihtiyaçlarınız için, titiz işçilik ve yüksek kalite anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Evden eve taşıma uzman kadro ve titiz işçilik gerektirir. Ev ve büro eşyalarınıza gösterilen önem, nakliye işinin en önemli konularındandır.

Ekspertiz raporu ile eşyalarınıza uygun getirilen kamyon, kamyonet veya başka bir aracımıza sıkıntı çekilmeden eşyalarınız yerleştirilir.
Nakliyat öncesi ambalajlama    

Taşıma sonrasında tüm eşyalarınız yeni evinize taşınır ve odalara göre dağıtımı yapılır.

Tesisat ustamız banyo mutfak vb. yerlerle taşınan parça veya eşyalarınızı yerleştirir. Bu sırada siz ister, istediğiniz eşyanın nereye yerleştirileceğini göstermekten başka bir iş yapmazsınız.

Yılların deneyimi ve çağımızın koşullarına uygun teknoloji ile ev eşyanızı Murat Ekpres Evden Eve Nakliyat firması olarak taşıyoruz. Ekspertiz hizmetinin bulunduğu evden eve taşımacılık da öncelikle ekspertizimiz evinizi ziyaret ederek eşyanızı inceler.

Raporlarını alan ekspertiz, tüm anlaşmalardan sonra raporunu iletir ve yapılacak işlere uygun kadromuz, eşyanızın taşınması için görevlendirilir. Bölümlere dağılan kadromuz dahilinde mobilya ustası, ambalajlama uzmanı gibi konusunda profesyonel personelimiz evinizin taşınmasını sağlar.